Ons team

Mercedes me
Chiem Veldpaus - Mercedes me expert
0411-632800 keuzemenu optie: 2
chiem@autobedrijfvandriel.nl
Mercedes-Benz Service
Kees Hikspoors - Service Adviseur
0411-632800 keuzemenu optie: 1
kees@autobedrijfvandriel.nl
Freddie van der Schoot - Chef Werkplaats
0411-632800 keuzemenu optie: 1
freddie@autobedrijfvandriel.nl
Peter van de Berg - Service Adviseur
0411-632800 keuzemenu optie: 1
peter@autobedrijfvandriel.nl
Martin Weldam - Aftersales Manager
0411-632800 keuzemenu optie: 1
martin@autobedrijfvandriel.nl
Mercedes-Benz Verkoop
Chiem Veldpaus - Junior verkoopadviseur
0411-632800 2
chiem@autobedrijfvandriel.nl
Albert van Driel - In- en verkoop
0411-632800 keuzemenu optie: 2
albert@autobedrijfvandriel.nl
Nick van Zutven - In- en verkoop
0411-632800 keuzemenu optie: 2
nick@autobedrijfvandriel.nl
Mercedes-Benz Onderdelen
Antoine Beaard - Magazijnmedewerker
0411-637090
antoine@autobedrijfvandriel.nl
Marco Dekkers - Magazijnmedewerker
0411-637090
marco@autobedrijfvandriel.nl
Peter van Driel - Magazijnchef
0411-637090
petervd@autobedrijfvandriel.nl
Administratie
Marianne van Geffen - Personeelszaken
0411-632800 keuzemenu optie: 3
marianne@autobedrijfvandriel.nl
Directie
Paul van Driel - Assistent directeur
0411-632800 keuzemenu optie: 4
paul@autobedrijfvandriel.nl
Albert van Driel - Algemeen directeur
0411-632800 keuzemenu optie 2
albert@autobedrijfvandriel.nl
scroll up